Potřebujete načerpat energii, relaxovat, být v kondici nebo se jen vyřádit? V našem rodinném pohybovém studiu si můžete vybrat ze široké škály skupinových cvičení nebo tanečních lekcí. Všechny naše lektorky se snaží lekce přizpůsobit Vašim možnostem a lekce vést individuálním přístupem.

 

Letní intenzivní dopoledne baletu v TRIU

Volné 4 místa.

Večerní lekce plná tance s lektorkou Barborou Tejnskou.
Termíny: 10. 8. a 23. 8. vždy od 18:00 – 19:00.

Lekce plná posilování a tancování.

Během lekce posílíte své svaly, pořádně se protáhnete a naučíte se jednoduchou taneční choreografii. Lekce je vhodná pro začátečníky.

Cena: 160,- Kč/ osobu.
Rezervace: www.triomalyhaj.inrs.cz

Popis lekcí

Posilujeme celé tělo včetně zad a core. Cvičíme pomalejším tempem s důrazem na správnou techniku a dýchání. Kromě vlastní váhy používáme pomůcky jako Overbally a gumové pásy. Cílem lekce je tvarování postavy a posílení středu těla. Díky různým variantám cviků je BodyShape vhodné pro začátečníky i pokročilé, stejně jako pro maminky po šestinedělí – také s diastázou břišních svalů.

High Intensity Interval Training je vysoce intenzivní intervalový trénink. V průběhu lekce se střídají dvě fáze: interval o vysoké intenzitě s intervalem s nižší intenzitou. Lekce je doplněna cviky na „core“ , tedy jádro těla s důrazem na správné držení těla, nápravu dysbalancí,dysfunkcí a stabilizaci páteře. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, kteří se těší na cvičení, při kterém si dají do těla.

Na lekcích si společně s vašimi nejmenšími budeme zpívat, hrát  i tančit. Oprášíme říkanky, zaskotačíme si a probereme aktuální témata 😊

PRO DĚTI 3-6 LET

Lekce dětské jógy jsou naprosto odlišné oproti lekcím pro dospělé.
Jsou vedeny hravou formou. Během lekcí se děti účí nenásilnou formou správnému dýchání a pohybu.

FLEXI-BAR je původem rehabilitační náčiní. Jedinečnost tohoto nářadí spočívá v tom, že při cvičení je naše tělo v neustálém tlaku a tahu proti kmitání tyče. Pravidelné kmity příznivě působí na ochablé svalové skupiny a podněcují jejich růst.

Kmitáním se svaly prohřívají a prokrvují. Zrychluje se i látková výměna a zlepšuje zásobování kyslíkem a dalšími živinami.

Flexi-bar pomáhá s bojem proti bolesti zad, posilovat ochablé svalstvo, zvýšit kondici, posílit hluboký stabilizační systém, s odstraněním inkontinence, zpevnit pánevní dno, snížit hmotnost.

DYNAMICKÁ A POSILOVACÍ

Jóga vychází z klasické hatha jógy. Je to skvělý druh cvičení i pro začátečníky. 
Díky rychlému střídání jednotlivých pozic pomáhá zpevnit a tvarovat celé tělo.
Je to úžasné cvičení, které vede ke zklidnění mysli, fyzické i psychické rovnováze.

= vytrvalost a kondice.
 
Kruhový trénink, tzv. kruháč spočívá ve zdolávání stanovišť, které jsou tvořeny cvikem na jednu partii těla po určitou dobu. Následuje pauza, ve které se přesunete na další stanoviště a lehce odpočinete. Během jednoho kruháče si tedy protáhne celé tělo. 
Kruháč tedy zahrnuje prvky intervalového, silového i funkčního tréninku. Díky tomu je zajímavý a vhodný pro cvičence všech věkových i fitness kategorií. 
 
Lektoři: Ondra Houdek, Romana Surmová
Skupinové cvičení na zlepšení kondice, posílení a tvarování postavy. V průběhu lekce jsou používány různé pomůcky jako činky, overbally, TRX aj. 
 
Lektoři: Romana Surmová

Metoda pilates, je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, tím pádem by měla být základem pro další fitness cvičení. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu – tzv. Powerhouse (centrum síly) do všech periferních částí těla.

Lektoři: Linda Kratochvílova, Markéta Léblová

Dynamický styl cvičení, jehož účelem je především redukce hmotnosti a vytvarování krásného, pevného těla.
Soustředit se budeme hlavně na problematické partie žen jako jsou bříško, boky a zadeček.

Lektoři: Markéta Léblová

Propracovaný systém Mudr. Richarda Smíška, léčebné a preventivní cvičební metody. Aktivním cvičením odstraníte bolesti zad, deformity páteře a přetížení velkých kloubů. Pomáhá při bolesti hlavy, krční, hrudní nebo bederní páteře, závratě, oslabené a zkrácené svaly. Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé bez omezení věku.

Lektorka: Jana Kadlečková

Skupinové cvičení vhodné pro začátečníky i pokročilé, ženy po porodu i seniory.  V průběhu cvičení se zaměřujeme na zlepšení fyzické kondice, zpevnění ochablých svalů.

Lektorka: Kateřina Pouchová

Lektorky

Tanja Amtmann-Kánia

HIIT+CORE, BodyShape
Německá (česky mluvící) instruktorka Aerobiku, Step Aerobiku a Bodytoningu, která žije sportem. Vášnivá běžkyně na dlouhých tratích - dosud 13 maratonů, a další jsou v plánu.

Zuzana Fiala

Vinyasa Yoga
Jako výkonnostní sportovkyně a manažerka v nadnárodní společnosti si Zuzka prošla řadou zranění a bolestivých stavů i vyčerpáním v důsledku pracovního stresu. Protože józe vděčí dnes dvojnásobná maminka za to, že může fungovat a sportovat bez bolesti, věří, že je jóga vhodná pro všechny bez ohledu na věk, tělesnou konstituce a fyzickou zdatnost. Vždy existuje cesta, jak jógovou praxi přizpůsobit.

Eliška Kopecká

Balet pro děti i dospělé, Tanečně kondiční lekce
Po absolutoriu na konzervatoři Taneční centrum Praha Eliška pokračovala ve studiu na Saint Petersburg State University of Culture and Arts, kde měla možnost učit se na katedře choreografie Borise Bregvadze choreografii a taneční pedagogiku. Během studia tančila nejen v klasických choreografiích, ale také v contemporary projektech, proto ve svých hodinách klade důraz na rozvoj tanečnosti a vzájemnou propojenost jednotlivých tanečních stylů. Praxe:
Team Olympia- synchronizované krasobruslení- vedení klasického tréninku (dosud) Baby dance Praha-balet pro nejmenší, balet pokročilí-špičky (dosud) Vedení přípravného oddělení konzervatoře Taneční centrum Praha o.p.s. (3 roky) Taneční a pohybová průprava, letní soustředění DDM Praha 5 (4 roky) Soukromé hodiny baletu pro děti a dospělé (dosud)

Lucie Švorcová Kořínková

Hrajeme si s dětmi 1-3 roky, Malý muzikant
Trojnásobná maminka s praxí mimo jiné lektorky i chůvy. Ráda zpívá, hraje si, chodí po horách (i nížinách) a ve vzácných volných chvílích hraje i na hudební nástroj. Těší se z práce s lidmi a zejména s dětmi.
IMG-20200828-WA0017

Romana Surmová

Kruhový tréning, Kondiční cvičení
Aktivní máma na mateřské dovolené s certifikací "Fitness instruktor" a s téměř pětiletou praxí. Hnacím motorem jsou klienti a lidi kolem ní, kteří mají zájem o pohyb a zdravý způsob života.

Kateřina Pouchová

Zpět do formy, Taneční přípravka pro děti
Katka se od 4 let věnuje aktivně tanci. Po zaměření na latinsko-americké tance začala cvičit aerobic a stala se lektorkou dětí i dospělých. Svou desetiletou instruktorskou praxi kombinuje se znalostmi získanými praxí zdravotní sestry, to ji také umožňuje poskytovat klientům maximální profesionální péči.

Miroslava Šerpánová

Flow jóga
Jóga je pro Mirku vyvážením dnešní uspěchané doby na dušení i fyzické úrovni. Je to nikdy nekončící cesta a velmi individuální.

Barbora Tejnská

Tancem do formy, Dance workout, Taneční lekce pro děti
Bára se tanci věnuje od dětství a absolvovala rozšířené studium ZUŠ v oboru Tanec, který obsahoval scénický tanec a klasický balet. Také se zúčastnila letního tanečního kurzu v konzervatoře Duncan centre. V Českém Brodě učila Zumbu a vedla příměstské tábory.

Ceník

Skupinové lekce pro dospělé (55 min.)

(nevztahuje se na lekce SM systém)

160 CZK/140* CZK
Skupinové lekce SPS (SM systém)

50 min.

190 CZK
Permanentka  10 vstupů (nelze uplatnit na lekce SM systém)

1 lekce 55 min., Uplatnit lze pouze na skupinové lekce s možností přihlášení v rezervačním systému - s výjimkou SM systému.

1 500 CZK

*cena pro Studenty do 26 let a Seniory nad 65 let

Ceny jsou platné od 7. 2. 2022.