Potřebujete načerpat energii, relaxovat, být v kondici nebo se jen vyřádit? V našem rodinném pohybovém studiu si můžete vybrat ze široké škály skupinových cvičení nebo tanečních lekcí. Všechny naše lektorky se snaží lekce přizpůsobit Vašim možnostem a lekce vést individuálním přístupem.

 

Popis lekcí

Posilujeme celé tělo včetně zad a core. Cvičíme pomalejším tempem s důrazem na správnou techniku a dýchání. Kromě vlastní váhy používáme pomůcky jako Overbally a gumové pásy. Cílem lekce je tvarování postavy a posílení středu těla. Díky různým variantám cviků je BodyShape vhodné pro začátečníky i pokročilé, stejně jako pro maminky po šestinedělí – také s diastázou břišních svalů.

High Intensity Interval Training je vysoce intenzivní intervalový trénink. V průběhu lekce se střídají dvě fáze: interval o vysoké intenzitě s intervalem s nižší intenzitou. Lekce je doplněna cviky na „core“ , tedy jádro těla s důrazem na správné držení těla, nápravu dysbalancí,dysfunkcí a stabilizaci páteře. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, kteří se těší na cvičení, při kterém si dají do těla.

Na lekcích si společně s vašimi nejmenšími budeme zpívat, hrát  i tančit. Oprášíme říkanky, zaskotačíme si a probereme aktuální témata 😊

Skupinová lekce pro začátečníky i pokročilé. Pořádně se zapotíte s fitness tancem. Cvičení se zabývá zlepšením kondice a posílením svalů celého těla. 

DYNAMICKÁ A POSILOVACÍ

Jóga vychází z klasické hatha jógy. Je to skvělý druh cvičení i pro začátečníky. 
Díky rychlému střídání jednotlivých pozic pomáhá zpevnit a tvarovat celé tělo.
Je to úžasné cvičení, které vede ke zklidnění mysli, fyzické i psychické rovnováze.

Kruhový trénink, tzv. kruháč spočívá ve zdolávání stanovišť, které jsou tvořeny cvikem na jednu partii těla po určitou dobu. Následuje pauza, ve které se přesunete na další stanoviště a lehce odpočinete. Během jednoho kruháče si tedy protáhne celé tělo. 
Kruháč tedy zahrnuje prvky intervalového, silového i funkčního tréninku. Díky tomu je zajímavý a vhodný pro cvičence všech věkových i fitness kategorií. 
 
Lektoři: Romana Bérešová
Skupinové cvičení na zlepšení kondice, posílení a tvarování postavy. V průběhu lekce jsou používány různé pomůcky jako činky, overbally, TRX aj. 
 
Lektoři: Tanja Amtmann-Kánia, Romana Bérešová

Metoda pilates, je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, tím pádem by měla být základem pro další fitness cvičení. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu – tzv. Powerhouse (centrum síly) do všech periferních částí těla.

Lektorka: Markéta Hříbalová

Propracovaný systém Mudr. Richarda Smíška, léčebné a preventivní cvičební metody. Aktivním cvičením odstraníte bolesti zad, deformity páteře a přetížení velkých kloubů. Pomáhá při bolesti hlavy, krční, hrudní nebo bederní páteře, závratě, oslabené a zkrácené svaly. Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé bez omezení věku.

Lektorka: Jana Kadlečková

Na této lekci se zaměříme na kompenzační cvičení, zpevnění a zároveň i protažení svalů celého těla.
Cvičení je vedené v pomalejším tempu s důrazem na správnost provedení cviků. Je vhodné tedy i pro ty, kteří nevyhledávají lekce typu kardio. Ale nebojte se zaposilujete si i tak. Cvičit budeme jednak s vlastní vahou, ale i s pomůckami jako jsou overball či expandéry.
 

Lektorky: Veronika Páníková

Lektorky

Tanja Amtmann-Kánia

HIIT+CORE, BodyShape
Německá (česky mluvící) instruktorka Aerobiku, Step Aerobiku a Bodytoningu, která žije sportem. Vášnivá běžkyně na dlouhých tratích - dosud 13 maratonů, a další jsou v plánu.

Markéta Hříbalová

Pilates
Již v rámci studia vysoké školy se Markéta zajímala o zdravou výživu a zdravý životní styl, až se tato záliba stala nejen jejím koníčkem, ale i zaměstnáním. Markéta je nyní zkušenou instruktorkou pilates, jemné jógy, office jógy a jógy pro těhotné

Eliška Kopecká

Balet pro děti i dospělé, Tanečně kondiční lekce
Po absolutoriu na konzervatoři Taneční centrum Praha Eliška pokračovala ve studiu na Saint Petersburg State University of Culture and Arts, kde měla možnost učit se na katedře choreografie Borise Bregvadze choreografii a taneční pedagogiku. Během studia tančila nejen v klasických choreografiích, ale také v contemporary projektech, proto ve svých hodinách klade důraz na rozvoj tanečnosti a vzájemnou propojenost jednotlivých tanečních stylů.

Veronika Páníková

Zdravá záda, Zpět do formy
Instruktorka kondičního posilování s šestiletou praxí. Po narození svých dětí se zaměřila na zdravotní cvičení s fyzioterapeutickými prvky. V lekci využívá zejména koncept DNS (Dynamická neuromuskulární stabilizace) podle prof. Koláře, kdy se cvičí v polohách podle psychomotorického vývoje dítěte. Cvičení vede k celkovému zdravotně funkčnímu posílení těla.

Lucie Švorcová Kořínková

Hrajeme si s dětmi 1-3 roky, Malý muzikant
Trojnásobná maminka s praxí mimo jiné lektorky i chůvy. Ráda zpívá, hraje si, chodí po horách (i nížinách) a ve vzácných volných chvílích hraje i na hudební nástroj. Těší se z práce s lidmi a zejména s dětmi.
IMG-20200828-WA0017

Romana Bérešová

Kruhový trénink, Kondiční cvičení
Aktivní máma na mateřské dovolené s certifikací "Fitness instruktor" a s téměř pětiletou praxí. Hnacím motorem jsou klienti a lidi kolem ní, kteří mají zájem o pohyb a zdravý způsob života.

Kateřina Pouchová

Zpět do formy, Taneční přípravka pro děti 3-6 let
Katka se od 4 let věnuje aktivně tanci. Po zaměření na latinsko-americké tance začala cvičit aerobic a stala se lektorkou dětí i dospělých. Svou desetiletou instruktorskou praxi kombinuje se znalostmi získanými praxí zdravotní sestry, to ji také umožňuje poskytovat klientům maximální profesionální péči.

 

 

 

Ceník platný od 1. 9. 2023

Skupinové lekce pro dospělé (55 min.)

(nevztahuje se na lekce SM systém)

199,- CZK
Skupinové lekce SPS (SM systém)

50 min.

280,- CZK
Jednorázové vstupné pro nejmladší děti 45min.

(Hrajeme si s dětmi, Balet děti 3-6 let)

190,- CZK
Jednorázové vstupné děti lekce 50min.

Balet děti 6-12 let

200,- CZK
Jednorázové vstupné balet 60min.

Balet děti od 7 let 60 min.

210,- CZK
Individuální lekce SPS (SM systém)

55 min.

600,- CZK
Permanentka  10 vstupů (nelze uplatnit na lekce SM systém)

1 lekce 55 min., Uplatnit lze pouze na skupinové lekce s možností přihlášení v rezervačním systému - s výjimkou SM systému a 90min. lekcí.

1 800 CZK

 

Všechny ceny jsou uvedeny u jednotlivých lekcí/kurzů v rezervačním systému triomalyhaj.inrs.cz.

Ceny jsou platné od 1. 9. 2023.